seznam autobazaru

Hodnocení autobazarů – zkušenosti, recenze a reference

Hodnocení autobazarů Vám pomůže při rozhodování, do jakého bazaru s automobily vložíte své naspořené peníze. Nechcete přeci naletět nějakému podvodníkovi, nebo koupit nekvalitní vůz za přemrštěnou cenu. Díky recenzím autobazarů získáte představu o bazarech. Samozřejmě konečné rozhodnutí je na Vás, ale proč si nenechat poradit?

Pokud hledáte spolehlivého prodejce ojetých automobilů, který Vám nezatají skutečný stav vozu, nepřežene cenu a bude s Vámi jednat vždy férově, prostudujte si hodnocení autobazarů. Všechny recenze jsou nashromážděny od skutečných zákazníků. Předejděte zbytečným komplikacím, nepříjemným situacím a dohadováním se s prodejcem aut kvůli potížím s autem. Díky nám si budete moci vybrat takový, který má dobré hodnocení a tak budete mít jistotu, že Vaše úspory budou investovány do kvalitního a spolehlivého vozu.

Nejnovější recenze


BMW z ESA

Dobrý den, před měsícem jsem si v Esách zaopatřil BMW, dal jsem svou starou škodovku na protiúčet a zbytek doplatil a nejde si stěžovat. Jsem spokojen s ochotou pomoci i s rychlostí vyřízení všeho. A co je nejdůležitější, vůz je v takovém stavu, jaký mi byl deklarován.

Autobazar:
Hodnocení:
hodnoceníhodnoceníhodnocení
Leon Muller


Dodávka Iveco

Projel jsem několik bazarů, náhodou jsem narazil na Dodávky, byl jsem mile překvapený slušným výběrem vozů. Na nic si nehrají, auto mi ukázali, před koupí jsem ho byl projet. Prodej auta byl rychle vyřízený, já jsem s jejich službami spokojený.

Hodnocení:
hodnoceníhodnoceníhodnocení
Pavel M.


Vůz z AAA

Mám od nich již svou třetí ojetinu a vždy vše probělo na jedničku. Mohu doporučit.

Autobazar:
Hodnocení:
hodnoceníhodnoceníhodnocení
Aleš


rb auto orlova

v lednu t.r. jsem koupil tiguana za 250tis. ale tolik zavad to se jen tak nevidi zatim me to stalo 65tis.odezva od rb auto dali me 5tis.a ze me nebudou ze stareho delat nove.nedoporucuji tohoto dovozce. ma az moc slusne chovani po obdrzeni penez se to meni a reklamace to uz vubec. takze palec dolu.recenze si asi pise sam.

Autobazar:
Hodnocení:
hodnoceníhodnoceníhodnocení
milan


Kladné hodnocení

Děkuji panu Tomášovi Richterovi za ochotu při prodeji auta u nich v autobazaru. Ochotně jsme měli možnost mít auto na heveru i zkušební jízdu.Při moji připomínce k autu ,že začala svítit kontrolka na katalizátor , mi dohodl kontrolu ve fordu a mechanik mi vyměnil svíčky a prý s pomocí Oxicatu se katalizátor vyčistí.Auto má najeto 60tisíc tak snad ten karbon v katalizátoru nebo na sondě se rozpustí. Jednání s panem Richterem – super!

Hodnocení:
hodnoceníhodnoceníhodnocení
Josef Hruška

Stránky